Du använder en Internet Explorer och vi stödjer inte längre den webbläsaren då den är alldeles för gammal och osäker. Se till att uppgradera till något bättre.

Kontakta oss

Har du en fråga är du varmt välkommen att kontakta oss. Här hittar du kontaktuppgifter till vår säljavdelning, support, växel och alla våra kontor. Längre ner hittar du även direktnummer och mail till alla våra medarbetare.

Våra kontor

Karlstad (huvudkontor)

Granlidsvägen 85
653 51 Karlstad
Hitta hit

Postadress

Box 8065
650 08 Karlstad

Organisationsnr: 556173-2883

Stockholm

Vretenvägen 13B, 4 tr
171 54 Solna
Hitta hit

Malmö

Ringugnsgatan 7
216 16 Limhamn
Hitta hit

Göteborg

Sisjö Kullegata 8
421 32 Västra Frölunda
Hitta hit

Halmstad

Slottsmöllan 10B, Våning 3
302 31 Halmstad
Hitta hit

Öppettider
Mån-tors 8.00-17.00
Fre 8.00-16.00
Lunch 12.00-13.00

Anthony Maiorella
Produktkoordinator

054 444 2017

anthony.maiorella@specialelektronik.se

Björn Svensson
Säljare belysning

054 444 2037

bjorn.svensson@specialelektronik.se

Christoffer Fagerström
Produktchef ProAV

054 444 2032

christoffer.fagerstrom@specialelektronik.se

Fredrik Nilsson
Inkommande / Utgående gods (Tjänstledig)

054 444 2000

fredrik.nilsson@specialelektronik.se

Fredrik Ottosson Grahn
Innesäljare

054 444 2039

fredrik.ottosson@specialelektronik.se

Henrik Asp
Projektledning / dokumentationsritning

054 444 2038

henrik.asp@specialelektronik.se

Henrik Persson
Crestronsupport / Utbildare

054 444 2022

henrik.persson@specialelektronik.se

Håkan Bjuresäter
Innesäljare ProAV

054 444 2035

hakan.bjuresater@specialelektronik.se

Johan Karlsson
Innesäljare ProAV

054 444 2034

johan.karlsson@specialelektronik.se

Johan Larsson
Projekt och systemdesign

054 444 2000

jola@specialelektronik.se

Johan Nantin
Säljare Hotell-tv

054 444 2063

johan.nantin@specialelektronik.se

Jonathan Gustavsson
Inkommande / Utgående gods

054 444 2000

jonathan.gustavsson@specialelektronik.se

Linus Backman
Projektkoordinator

054 444 2092

linus.backman@specialelektronik.se

Maarten van Slooten
Säljare Rental

054 444 2041

maarten.vanslooten@specialelektronik.se

Martin Andersson
Inkommande / Utgående gods

054 444 2000

martin.andersson@specialelektronik.se

Ola Petersson
Säljare Gruppchef CATV Halmstad

054 444 2068

ola.petersson@specialelektronik.se

Patrik Lindahl
Crestronsupport Gruppchef

054 444 2021

patrik.lindahl@specialelektronik.se

Per Alsterdal
Säljare Gruppchef ProAV

054 444 2033

per.alsterdal@specialelektronik.se

Per Larsson
Säljare AV privata hem

054 444 2067

per.larsson@specialelektronik.se

Peter Dahl
Säljare Gruppchef ProAV Malmö

054 444 2066

peter.dahl@specialelektronik.se

Peter Wahlgren
Säljare ProAV Göteborg

054 444 2065

peter.wahlgren@specialelektronik.se

Pär Nyman
Säljare ProAV Göteborg

054 444 2059

par.nyman@specialelektronik.se

Rickard Bengtsson
Säljare ProAV Halmstad

054 444 2061

rickard.bengtsson@specialelektronik.se

Tobias Hulterström
Ekonomiassistent

054 444 2005

tobias.hulterstrom@specialelektronik.se

Tommy Dahlin
Säljare ProAV Göteborg

054 444 2062

tommy.dahlin@specialelektronik.se